כך תייצרו הכנסה נוספת מבלי לשנות דבר באורח חייכם

המשכורת החודשית לא מספיקה לכם? מחפשים דרכים להכניס עוד כסף מבלי לעזוב את העבודה? עולם ההשקעות בנכסים דיגיטליים מציע אפשרות חדשה לייצר הכנסה חודשית נוספת, מבלי לשנות משהו בשגרת היום ובלי לקחת סיכונים מיותרים
11,066 צפיות
תשקיע היום ותהנה בכל יום! (שטארסטוק)

ישראל היא מדינה יקרה, יקרה מאוד אפילו, אנחנו מרגישים את זה יום יום בכיס. כדי לחזק את התחושה הזאת, ה-OECD מדד את יוקר המחיה ומצא שישראל היא המדינה הרביעית הכי יקרה מבין המדינות המפותחות, כשהיא ממוקמת הרבה לפני מדינות כמו ארה״ב, צרפת, בריטניה וגרמניה. מצב כזה מחייב אותנו לחשוב כל הזמן על האפשרויות העומדות בפנינו להגדיל את ההכנסות של משק הבית שלנו. אז אפשר לחכות לקידום בעבודה ולהעלאה הקשורה בו, או לחפש מקום עבודה אחר עם שכר גבוה יותר. אבל אפשר גם אחרת ולאפשרות האחרת הזאת קוראים הכנסה פסיבית.

הכנסה פסיבית כשמה כן היא: הכנסה כספית שאינה כרוכה בהשקעת זמן או עבודה מצדכם. ישנם דרכים שונות לייצר הכנסה פסיבית, הפופולרית ביניהן היא השקעה בנכס דיגיטלי, בעלות חד פעמית, אשר מניב תשואה חודשית קבועה ותוספת להכנסה הקיימת שלכם מהעבודה הרגילה שלכם. 

זה פשוט בדיוק כמו שזה נשמע, במיוחד כשפונים לחברה המתמחה בתחום ועושה עבורכם את כל העבודה כמו Digital Assets, חברה ישראלית המפעילה היום מאות של נכסים דיגיטליים עבור משקיעים ישראלים. החברה הוקמה על ידי עמליה שכטר, יזמית, ומייסדת בית ההשקעות INVO, יזם האינטרנט אסי אפשטיין' בוגר העתודה של חיל המודיעין, המתמחה בתחום ההכנסות הפסיביות בעולם השיווק הדיגיטלי ועוסק מאז 2009 בקידום אתרים והשכרתם, ואהוד שני, אלוף במילואים ומנכ״ל משרד הביטחון לשעבר.

רוצים לדעת איך להרוויח בגדול מנכס דיגיטלי מניב? הירשמו לוובינר החינמי עם אסי אפשטיין


  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  Digital Assets, יתנו לך את החופש הכלכלי (שאטרסטוק)

  השקעה נמוכה עם מינימום סיכונים

  כחלק מהשירות שלה, היא מקימה עבור המשקיע נכס דיגיטלי (לרוב אתר אינטרנט), מזינה אותו בתוכן, מקדמת אותו במנועי החיפוש ודואגת להזרים אליו קהל גולשים.

  מה שנפלא בעולם הנכסים הדיגיטליים והשירות של Digital Assets, הוא שאתם לא צריכים להתמקצע בשום תחום, אתם לא לוקחים סיכונים משמעותיים כמו בשוק ההון או בשוק הנדל״ן, אתם כמובן גם לא צריכים להבין בתכנות והקמת אתרים, ובנוסף לכל אלה, רף הכניסה הוא נמוך ובר השגה ומאפשר לכל אחד ואחת ליהנות מהיתרונות.

  כשהאתר בשל מספיק עם טראפיק משמעותי של גולשים, היא משכירה אותו לבעלי עסקים, שמשלמים שכירות במאות דולרים. רף הכניסה לתחום הוא נמוך בהשקעה חד פעמית של 38,000 ש״ח בלבד.

  בכסף הזה אתם מקבלים דריסה בעולם הנכסים הדיגיטליים המניבים, שעשויים לשפר את איכות החיים שלכם עם הכנסה חודשית נוספת בשווי מוערך של מאות דולרים, והחזר הכנסות שנתי ממוצע של 35%. ניתן כמובן להשקיע במספר נכסים דיגיטליים ולהגדיל את התשואה החודשית ורמת ההכנסה הפסיבית.

  מה שנפלא בהשקעה בנכסים דיגיטליים ובשירות של Digital Assets, הוא שאתם לא צריכים להתמקצע בשום תחום, אתם לא לוקחים סיכונים משמעותיים כמו בשוק ההון או בשוק הנדל״ן, אתם כמובן גם לא צריכים להבין בתכנות והקמת אתרים, ובנוסף לכל אלה, רף הכניסה הוא נמוך ובר השגה ומאפשר לכל אחד ואחת ליהנות מהיתרונות של השקעה בסכום נמוך ועם מינימום סיכונים.

  רוצים לדעת איך להרוויח בגדול מנכס דיגיטלי מניב? הירשמו לוובינר החינמי עם אסי אפשטיין

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך