החלום הישראלי לבית פרטי עם גינה גדולה, נוף מרהיב וקהילה חמה, מתגשם בקדומים שבשומרון

כולם יודעים שחיי קהילה חמים, אפשר למצוא בישובי השומרון. אך האם אפשר למצוא חיי קהילה מבלי להתפשר על הבית? מצאנו את המקום היחודי שמציע בתים פרטיים גדולים, עם 6 חדרים ויותר, גינה פרטית ענקית ונוף משגע, לצד איכות חיים גבוהה וחיי קהילה בדיוק כמו פעם. הכירו את פרויקט המגורים החדש "נוף הרים" בקדומים.
42,632 צפיות
נוף הרים בקדומים - הנוף המושלם מחלון ביתך
נוף הרים בקדומים – הבית המושלם עבורך

החלום הישראלי הוא בית פרטי, כזה שהשכנים לא מרעישים מלמעלה, שיהיה מפנק עם חדרים מרווחים, גינה פרטית גדולה ועם הרבה ירוק בעיניים. יחד עם הבית רבים מחפשים גם קהילה חמה שיוכלו להשתלב בה, שיוכלו לגדל בה את הילדים בשמחה, עם הרגשת שייכות ולכידות. בשנים האחרונות ההיצע של פרויקטים צמודי קרקע הולך ומתמעט והמקומות בהם אפשר למצוא קהילה חמה ומחבקת כמו פעם הפכו לנדירים. אבל יש ישוב אחד בשומרון, שמציע בדיוק את זה ועוד הרבה יותר: הכירו את הפרויקטים החדשים למגורים בקדומים.

 

בתים ייחודיים, נוף קסום ופיתוח סביבתי נרחב

הפרויקטים החדשים בקדומים כוללים בתים פרטיים גדולים ובתים צמודי קרקע עם שטח בנוי של כ-150 מ"ר ועד כ- 250 מ"ר, על מגרשים בגודל של כ-250 מ"ר ועד כ- 600 מ"ר, עם שישה ועד שמונה  חדרים וחלל מגורים מרווח המחובר בהרמוניה אל גינה פרטית מרהיבה לבילוי אל מול נוף מרהיב פראי וקסום.

הבתים אשר נבנים ע"י אופק הנדסה ויזמות תוכננו בקפידה בעיצוב כפרי יפיפה ונבנים בסטנדרטים גבוהים של בניה וגימור, תוך שימוש בשיטות בניה מתקדמות ועבודה עם החומרים האיכותיים ביותר, המבטיחים תוצאה שעולה על כל ציפיה. מעבר לבתים המיוחדים בפרויקט, מפתחת אופק גם את התשתיות בסביבת הפרויקט ומבצעת עבודות אדריכלות נוף מקיפות הכוללות בין היתר פיתוח שטחי ציבור, שטחים ירוקים, גינות ציבוריות, ספסלי ישיבה, נקודות תצפית, גינות משחקים ומתקנים לפעילות גופנית לרווחת התושבים.

 

קהילה המעניקה הרגשה של בית

ביישוב קדומים, בו נבנה הפרויקט היוקרתי, תמצאו איכות חיים ושלווה של כפר עם שפע של ריאות ירוקות וטבע שומרני קסום. מגוון רחב של שירותים קהילתיים מפותחים כמו שיש בעיר וקהילה ערכית, אכפתית ומגובשת, שלא משנה כמה תבחרו להיות מעורבים בה, תמיד תרגישו בבית חם ואוהב.

הבתים הפרוייקט יחד עם עבודות הפיתוח הנרחבות ביישוב הקהילתי עם האווירה הכפרית והקהילה המיוחדת, מבטיחים חווית מגורים שלווה ואיכות חיים גובהה במיוחד.

 

השאר פרטים לקבלת המפרט הטכני והדמיות אדריכליות:

    עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים target="_blank" style="color:blue">למדיניות הפרטיות

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך