בזכות קרן תשתיות הנדל״ן ומימוש נכסים בארה״ב CityR סוגרת את 2021 בהצלחה גדולה

צירוף המילים ״שנת קורונה״ מעלה מייד אסוציאציות של סגרים, בידודים ועסקים סגורים. אך מסתבר שישנם גם סיפורי הצלחה ואחד מהם הוא של חברת CityR, שבזכות קרן תשתיות הנדל״ן בארה״ב הפכה את שנת 2021 לשנת שיא
24,159 צפיות
בניית תשתיות של חברה CityR Group

הקורונה הביאה עמה שינויים בהרגלים ובדפוסי ההתנהגות שלנו, כשאנחנו שוהים יותר זמן בבית, עובדים יותר מהבית, ובעקבות כך אנו שמים לב יותר לאיכות המגורים שלנו ומה שהם מעניקים לנו.קבוצת  CityR, המתמחה בתחום השקעות נדל״ן בארה״ב, ידעה לזהות את המגמות החדשות ולהפוך את הקשיים שהביאה עמה הקורונה להזדמנויות עסקיות, הן עבורה והן עבור המשקיעים שלה.

היא הקימה קרן השקעות, הראשונה מסוגה, המתמקדת בתחום התשתיות בארה״ב, עם אלפי משקיעים שנהנים מהניסיון הרב של הקבוצה ומליווי צמוד ותוצאות מוכחות הן בתחום המולטיפמילי והן בתחום פיתוח תשתיות לשכונות  מגורים בארה״ב. הקבוצה פועלת מול משקיעים וקרנות השקעה בישראל, ארה״ב ומקסיקו.

מימוש נכסים במאות מיליוני דולרים

תחום מוביל בארה״ב בו החברה רשמה הצלחה הוא נכסי מולטי פאמילי (Multi Family). מדובר בנכס נדל״ן הנמצא בבעלות אחת ומנוהל על ידי חברה אחת, וכולל כמה מאות יחידות דיור המיועדות להשכרה.

במהלך 2021 חלק גדול מפורטפוליו נכסי המולטי פאמילי ש-CityR ניהלה בשיקגו, אטלנטה וטקסס, מומשו בהיקפים של מאות מיליוני דולרים, ונכסים נוספים עתידים להימכר במהלך 2022. המימושים נבעו מכמה סיבות, כשהראשונה שבהן היא גמר השבחת הנכסים, שלב המבטיח תשואה למשקיעים.

להורדת מצגת המשקיעים לפרטי העסקה וחישוב הרווח מלאו את הפרטים:

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  סיבה נוספת היא ביקוש גבוה לנכסים, הנובע בין היתר מסביבת ריבית נמוכה, המביאה לעלויות מימון נמוכות יותר ואפשרות לתשואה גבוהה יותר על ההשקעה. ישנה גם תחרות גבוהה מצד קרנות השקעה וגופים מוסדיים על נכסים מסוג זה, המבטיחים יציבות לטווח ארוך, גם כשמדובר בתשואות נמוכות ממה שהם רגילים. זה מאפשר להם להתמקד בהזדמנויות עסקיות אחרות, אשר דורשות מומחיות רבה יותר ונמצאות תחת סביבת תחרות נמוכה יותר.

  התמחות בהקמת שכונות ופיתוח תשתיות

  לפני כ-4 שנים, במקביל לפעילות המולטי פאמילי, הקימו בעלי החברה את קבוצת Maple X, אשר עוסקת בפיתוח שכונות מתוכננות בקפידה באזורים בעלי צמיחה וביקוש גבוה, על ידי פיתוח תשתיות ומתקנים לשכונות בעלות דיור בר השגה, המותאמים לצרכי הקהילה.

  CityR חיפשה סגמנט ייחודי להשקעה, עם פוטנציאל לרווחים גבוהים מהמקובל במולטיפמלי ופחות חשיפה לשינוי במגמות השוק, ואיתרה אזורים מתפתחים עם אחוזי הגירה חיוביים וביקוש גבוה לבתים ברי השגה (המקבילה האמריקאית למחיר למשתכן). המדינה שענתה על כל הקריטריונים היא, טקסס, ויוסטון בפרט בה החברה פעילה מספר שנים, ביוסטון קיימת הגירה חיובית של 250 איש ביום ו-100,000 תושבים חדשים בשנה. בנוסף, יוסטון היא סביבה עסקית ידידותית, עלות המחייה בה זולה יחסית לערים גדולות אחרות, והיא נהנית מהיעדר מס מדינתי. יתרון נוסף הינו כי הביקוש עולה משמעותית על היצע – מחסור של כ-10,000 בתים מדי שנה של דיור בר השגה.

  משקיעים יכולים להשקיע בפרויקטים אלה, באמצעות קרן ההשקעות שהקימה CityR, הראשונה מסוגה שמתמקדת בתחום התשתיות בארה״ב, וליהנות מהניסיון שצברה בשנים האחרונות בתחום.

  הצטרפו להצלחה של קרן תשתיות הנדל״ן של CITYR

  לפני 3 שנים רכשה החברה שדה תעופה בטקסס, בשטח של כ- 900 דונם, עליו הקימה תשתיות נדרשות עבור שכונת מגורים, פרויקט אשר הסתיים בהצלחה ונמכר במלואו. על תוכנית של שכונה זאת, זכתה החברה במקום שני בארה"ב בתכנון השכונה היפה ביותר.

  במהלך 2021 רכשה החברה בטקסס קרוב ל-10,000 דונם נוספים, עליהם היא מפתחת שמונה פרויקטים נפרדים, הנמצאים כבר בשלבי הקמה שונים. הפרויקטים כוללים קרוב ל-6,000 מגרשים לבניית צמודי קרקע, שטחי מסחר, פארקים, שטחים ציבוריים ומתחמי מולטי פאמילי במקומות שונים.

  משקיעים יכולים להשקיע בפרויקטים אלה, באמצעות קרן ההשקעות שהקימה CityR, הראשונה מסוגה שמתמקדת בתחום התשתיות בארה״ב, וליהנות מהניסיון שצברה בשנים האחרונות בתחום.

  בשיחה עם מנהלי חברת CityR, הם ציינו כי הם ממשיכים לפעול לטובת מקסום רווחים, כפי שעשו תמיד, והם שמחים שמשקיעים בעלי הון מישראל, מקסיקו וארה״ב ממשיכים להביע אמון באסטרטגיה של החברה. הם הוסיפו ואמרו, כי הם שמו לעצמם למטרה להנגיש את שוק השקעות בתשתיות בארה״ב למשקיעים בישראל. 

  להורדת מצגת המשקיעים לפרטי העסקה וחישוב הרווח מלאו את הפרטים:

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך