לא צריך לרוץ למקלט: כך תמגנו חדר בדירה בתוך 30 ימים

מאות אלפי ישראלים עדיין נמצאים בסיכון ותלויים בריצה לקומת הקרקע או למקלט הציבורי בעת מתקפת טילים. בצל המצב, קיימים פתרונות מיגון מהירים ובטוחים לשיפור מיגון בחדר קיים בתהליך שיקנה לכם ביטחון, שקט נפשי ואף יאפשר לכם להנות מעלייה של ערך הדירה. כך זה עובד.
64,061 צפיות
תמונה בניית ממד בחדר קיים - ביטחון מיגון העורף

לצערנו, המציאות הישראלית לימדה אותנו להכיר את צליל האזעקה יותר מדי טוב. הרגע הזה שבו אנחנו נכנסים לזמן קצוב שבו אנו צריכים לקום במהירות מהספה, לאסוף את את עצמנו ואת יקירנו ולרוץ במהרה למרחב המוגן הקרוב ביותר כדי להגן על החיים שלנו ושל אהובינו.

אלא שעבור מאות אלפי ישראלים, מדובר ברגע מלחיץ ומאתגר עוד יותר כאשר אין בביתם מרחב מוגן והם נאלצים לרוץ למקלט של הבניין או למקלט ציבורי קרוב. בשנים האחרונות ובמיוחד מאז פרוץ מלחמת "חרבות ברזל", פיקוד העורף הקל את ההנחיות להקמת מרחב מוגן בדירה קיימת. בתהליך מהיר ופשוט שאינו דורש היתרים או בירוקרטיה מסובכת, תוכלו להוסיף ממ"ד לדירה קיימת בעלות משתלמת, ובתוך פחות מ-30 ימים. בנוסף, השקעה זו עשויה להעלות את ערך הנכס באופן משמעותי, על פי בדיקות שמאים ומומחים.

חשוב לדעת – ישנם פתרונות שונים להסבת חדר לממ"ד, אך לא כולם מאושרי פיקוד העורף ולכן חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום שיתאימו עבורכם את הפתרון המתאים ביותר לחדר שתרצו למגן, ובהתאם לקומה שבה הדירה נמצאת.

להוספת ממ"ד בדירה קיימת תוך 30 יום וקבלת קטלוג השאירו פרטים.

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים target="_blank" style="color:blue">למדיניות הפרטיות

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  הגנה °360

  כיום, ניתן לשפר מיגון בחדר קיים בדירה בכל קומה בבניין וחברת "ביטחון מיגון העורף" מספקת עבור לקוחותיה פתרונות מיגון מאושרי פיקוד העורף המעניקים את הפתרון האופטימלי לסוג הנכס בהתאם לגודל החדר, מיקומי החלונות, הקומה של הדירה בבניין וכד'. חשוב להתייעץ ולבחור בחברה אמינה שתספק עבורכם בזמן קצר חדר מוגן ושקט נפשי שאין שני לו.

  כל הפתרונות מגנים במידה רבה מפני:

  העלאת ערך הנכס והשכירות

  הישראלי החכם והזהיר אינו ממהר לרכוש דירה ללא ממ"ד וגם שוכרי דירות בוודאות יעדיפו לגור בדירה עם ממ"ד. שמאים בדקו ומצאו כי הוספת חדר מוגן או ממ"ד בחצר הבית מעלה את שווי הנכס בכ-8% עד 14%, תלוי בגודל הנכס ומיקומו. לכן, מדובר בהשקעה פשוטה ומהירה המעלה הן את שווי הנכס והן את מחיר השכירות, תוספת שווי של מאות אלפי ש"ח לנכס לעומת הוצאה של החל מכ-95 אלף ש"ח. "הם עשו אצלי עבודה מדהימה", מספרת חנה אזולאי מנס ציונה, שביצעה מיגון חדר בדירה קיימת בהתזת בטון. "אני מקווה שאנחנו לא נזדקק לזה, אבל אם כן אז עכשיו אנחנו רגועים. אנחנו מודים על היחס החם, הסבלנות, הנכונות לתהליך ובאמת אני מודה להם על התהליך שעשינו יחד. מאחלת לכולנו שנדע ימים טובים".

  בשביל השקט הנפשי של המשפחה שלכם וקבלת קטלוג השאירו פרטים

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים target="_blank" style="color:blue">למדיניות הפרטיות

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך