ברוכים הבאים אל העתיד: השקעה בנכסים דיגיטלים מניבים

משקיעים סכום נמוך בנכס דיגיטלי, משכירים אותו ונהנים מתשואה חודשית קבועה – חברת Digital Assets מזמינה אתכם לייצר הכנסה פסיבית ולהתחיל להרוויח מהנדל״ן של העתיד
3,862 צפיות

 

אסי אפשטיין, מייסד דיגיטל אסטס

כולנו רוצים ביטחון פיננסי לעתידנו ולעתיד הדורות הבאים, הילדים והנכדים, אבל רובנו לא בנויים לסיכונים הכרוכים בהשקעה בשוק ההון, או שאין לנו את ההון הדרוש להשקעות בתחום הנדל״ן. תקופת הקורונה הובילה לעליה ניכרת בצריכת שירותים דיגיטליים והפנתה את הזרקורים אל התחום החדש המתפתח ביותר בעולם: נכסים אינטרנטיים מניבים.

השקעה פשוטה: רכישת נכס דיגיטלי בסכום בר השגה והנאה מתשואה חודשית קבועה

בעליו של הנכס הדיגיטלי לא חייב להכיר את עולמות האינטרנט, הוא לא צריך להיות מומחה בקידום אתרים, הוא אפילו לא צריך להקים אותו בעצמו. חברת Digital Assets מציעה שירות מלא של הקמת האתר, תפעול האתר, קידום האתר והשכרתו. כל שצריך לעשות זה לפנות לחברה ולהפוך ללקוח.

Digital Assets, המנהלת מאות נכסים דיגיטליים עבור ישראלים, הוקמה על ידי המנכ״לית והמייסדת, אשת העסקים המצליחה עמליה שכטר, בשיתוף עם אסי אפשטיין, יזם אינטרנט, בוגר העתודה של חיל המודיעין, המתמחה בתחום ההכנסות הפסיביות בעולם השיווק הדיגיטלי ועוסק מאז 2009 בקידום אתרים והשכרתם, ואהוד שני, אלוף במילואים ומנכ״ל משרד הביטחון לשעבר.

נכס דיגיטלי הוא למשל אתר אינטרנט בנושא מסוים, אשר מתופעל ומקודם במקומות הראשונים בגוגל ויוטיוב, לפי הצורך. לאותו נכס יש פוטנציאל לייצור לידים, לקוחות, מה שהופך אותו לבעל ערך. Digital Assets דואגת גם להשכיר את אותו נכס בעל ערך.

בכדי להצטרף לוובינר הקרוב עם אסי אפשטיין ולקבלת פרטים נוספים מלאו את פרטיכם

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  איך משקיעים בנכס דיגיטלי מניב?

  Digital Assets מתמחה בהקמת אתרים מניבים המיועדים להשקעה, כשהעבודה נעשית על ידי צוות מומחים בינלאומיים ואנשי תוכן מעולים מרחבי העולם. שיתוף הפעולה בין כל הגורמים מביאים את הנכס הדיגיטלי למקומות הראשונים בגוגל, יוטיוב והרשתות החברתיות, המייצרים ערך גבוה לאותו נכס והופכים אותו למבוקש בקרב שוכרים פוטנציאליים.

  רכישה חד פעמית תייצר עבורכם הכנסה פסיבית חודשית קבועה, וכל שנותר לכם לעשות הוא לתכנן את העתיד ולחשוב מה תעשו עם הכסף.

  כל נכס דיגיטלי מוקם לאחר עבודת מחקר מעמיקה, שנועדה למקסם את הרווחים שהוא עומד להניב וכדי להעניק לבעליו שקט נפשי וחוסן כלכלי עתידי.

  הסכום החד פעמי הדרוש להשקעה הוא רק 38,000 ש״ח, כשבממוצע 35% מההשקעה מוחזרים בתוך שנת שכירות אחת בלבד. דמי השכירות משתנים בהתאם לתחום העיסוק והמיקום ועשויים להגיע אף למאות רבות של דולרים. ניתן להקים רשת של נכסים דיגיטליים, ובכך לייצר תשואה והכנסה פסיבית חודשית גבוהים יותר.

  נכס דיגיטלי מניב הוא אופציה קלה, ידידותית ובטוחה למי שמעוניין להגדיל את רמת ההכנסה החודשית שלו. אם יש לכם כסף זמין, אבל אתם לא רוצים להסתכן בהשקעות בשוק ההון או להסתבך בבירוקרטיה האינסופית הכרוכה בהשקעות בתחום הנדל״ן, הרי שכניסה לעולם הנכסים הדיגיטליים היא אופציה טובה ובטוחה עבורכם. השקעה חד פעמית תייצר עבורכם הכנסה פסיבית חודשית קבועה, וכל שנותר לכם לעשות הוא לתכנן את העתיד ולחשוב מה תעשו עם הכסף.

  רוצים לדעת עוד על נכסים דיגיטליים מניבים?
  אסי אפשטיין מזמין אתכם להצטרף אליו לוובינר הקרוב, שיועבר בשידור חי, בו תגלו איך מייצרים הכנסה פסיבית קבועה בהשקעה וסיכון נמוכים. בהדרכה תלמדו על נכסים דיגיטליים מניבים, איך בדיוק משקיעים בטרנדים חמים מעולם הדיגיטל וכמה כסף אפשר להרוויח מנכס דיגיטלי מניב.

  בכדי להצטרף לוובינר הקרוב עם אסי אפשטיין ולקבלת פרטים נוספים מלאו את פרטיכם

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך