החלום הישראלי לבית פרטי עם גינה גדולה, נוף מרהיב וקהילה חמה, מתגשם בקדומים שבשומרון

כולנו יודעים שחיי קהילה חמים אפשר למצוא בישובי השומרון. אך האם אפשר למצוא חיי קהילה מבלי להתפשר על הבית? מצאנו את המקום היחודי שמציע בתים פרטיים גדולים, עם 6 חדרים ויותר, גינה פרטית ענקית ונוף משגע וזאת לצד איכות חיים גבוהה וחיי קהילה בדיוק כמו פעם. נכיר את פרויקט המגורים החדש "נוף הרים" בקדומים.
38,658 צפיות
נוף הרים בקדומים – הבית המושלם עבורך
החלום הישראלי הוא בית פרטי, כזה שהשכנים לא מרעישים מלמעלה, גינה פרטית גדולה ועם הרבה ירוק בעיניים, עם חדרים מרווחים ואם אפשר שיהיה גם מפואר, מעוצב ומפנק. יחד עם הבית רבים מחפשים גם קהילה חמה שיוכלו להשתלב בה, שיוכלו לגדל בה את הילדים בשמחה, עם הרגשת שייכות ולכידות בשנים האחרונות ההיצע של פרויקטים צמודי קרקע הולך ומתמעט והמקומות בהם אפשר למצוא קהילה חמה ומחבקת כמו פעם הפכו לנדירים. אבל יש ישוב אחד בשומרון, שמציע בדיוק את זה ועוד הרבה יותר: הכירו את הפרויקטים החדשים למגורים בקדומים.

קהילה חמה, בתים ייחודיים, נוף קסום ופיתוח סביבתי רחב

הפרויקטים החדשים שנבנים בימים אלו על ידי חברת אופק, כוללים גם בתים פרטיים של 6 חדרים ויותר. הבתים הפרטיים הם של צמודי קרקע, חד משפחתיים או דו משפחתיים, עם שטח בנוי, של החל מ כ-150 מ"ר ועד כ-250 מ"ר, על מגרשים בגודל של החל מ כ-250 מ"ר ועד כ-600 מ"ר, כולל יחידות מאסטר למתבגרים עם חדרי רחצה צמודים, עם חללי מגורים ואירוח ענקיים, שמחוברים בהרמוניה אל גינה פרטית ומרהיבה, אל מול נוף מרהיב של הטבע הפראי והקסום של היישוב.

הבתים אשר נבנים במספר שכונות חדשות, תוכננו בקפידה בעיצוב יפיפה במיוחד בסגנון כפרי או מודרני בהתאם לשכונה. הבתים נבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש של איכות בניה וגימור, תוך שימוש בשיטות בניה מתקדמות ועבודה עם החומרים האיכותיים ביותר, המבטיחים שקט נפשי לאורך שנים רבות.

חברת אופק מפתחת גם את כל התשתיות בסביבת הפרויקט ומבצעת גם עבודות אדריכלות נוף מקיפות הכוללות בין היתר פיתוח של שטחי ציבור, שטחים ירוקים של פארקים עצים וצמחייה, גינות ציבוריות, מתקני כושר מתקדמים לפעילות גופנית, ספסלי ישיבה ונקודות תצפית לרווחת התושבים. הבתים בפרויקט, בשילוב עם עבודות הפיתוח הנרחבות ביישוב הקהילתי עם האווירה הכפרית, מבטיחים חווית מגורים ואיכות חיים מצויינת.

כל התשתיות שבונה אופק, נבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש, הרבה מעבר לתקנים הנדרשים ולסטנדרטים הנפוצים, זאת מתוך ראיה רחבה של טובת התושבים לאורך שנים קדימה. גם התכנון של הבתים בתוך הפרוייקט, נעשה בצורה ייחודית ואופטימאלית, הלוקחת בחשבון את מגוון השיקולים של כל מי שיגור בכל אחד מהבתים.

השאר פרטים לקבלת המפרט הטכני והדמיות אדריכליות:

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים target="_blank" style="color:blue">למדיניות הפרטיות

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  למה דווקא קדומים?

  1. שילוב מושלם בין יישוב לבין עיר

  בקדומים, קהילה חזקה איכותית ותומכת, כל השירותים הקהילתיים והאישיים, מרחבים של טבע ונוף ירוק בכל פינה, מערכת חינוך מפוארת ומלאה לכל הגילים, המהווה אבן שואבת של תלמידים מכל רחבי הארץ, כולל מערכת לחינוך מיוחד, שירות פסיכולוגי חינוך ועוד, מוסדות ציבוריים רבים, עסקים ומרכזים מסחריים, אזורי תעשייה ומקומות תעסוקה, שירותי בריאות רחבים (כל 4 קופות החולים), מגוון גדול של חיי פנאי, תרבות, מקומות בילוי, חוגים, שיעורים, פעילויות, וכל שאר השירותים לכל הקהלים ולכל הגילים.

  היישוב קדומים, מנוהל על ידי מועצה מקומית עצמאית וחזקה, שאינה תלויה במועצה אזורית אחרת או ביישובים אחרים.

  2. קהילה מושלמת

  ביישוב קדומים, קהילה איכותית, בעלת צביון דתי לאומי, המורכבת מאנשים שהם מלח הארץ, שורשיים וערכיים. המרקם האנושי של הקהילה בקדומים הוא מגוון, עם המון עזרה הדדית, שיתוף וחיי קהילה אוהבת. בנוסף, לא משנה אם וכמה תבחרו להיות מעורבים בחיי הקהילה, תמיד תרגישו בבית ובנוח. כל זה ועוד, בזכות המבנה הקהילתי הייחודי של קדומים.

   

  3. טבע ירוק בכל מקום ביישוב

  בשונה מכל מקום אחר, התכנון של היישוב קדומים הוא פתוח ופרוש על מרחבים רבים. בשכונות של היישוב ובפרט בשכונות החדשות שבונה חברת אופק הנדסה ויזמות, ישנם מרחבים עצומים וירוקים בשילוב של המון ריאות ירוקות גם בין הבתים, גם בתוך השכונות וגם ב 360 של היישוב של כל פינה ביישוב. גם "פארק הצנירים" המשתרע על פני 35 דונם, נמצא במרחק של כמה דקות הליכה מהפרויקטים של חברת אופק. מכל פינה ביישוב נשקף לו נוף אין סופי ירוק ופתוח.

   

  4. אפשרויות מגורים רבות לצמיחת המשפחה

  היישוב קדומים מונה כיום מעל 5000 תושבים והוא עתיד להתפתח עם עוד אפשרויות רבות למגורים ומסחר. בימים אלו ממש, בונה חברת אופק ביישוב, מאות יחידות דיור של בתים צמודי קרקע ושל בנייה רוויה, החל מבתים של 3-4-5 חדרים לזוגות צעירים ועד וילות מפוארות של 6-7-8 חדרים גם למשפחות גדולות. אפשרויות המגורים הרבות, מאפשרות לכל משפחה לצמוח ולגדול גם בתוך היישוב עצמו, עבור בנים ממשיכים, אחים, הורים וכל שאר בני המשפחה המורחבת.

  סגנון הבנייה וצורת התכנון של השכונות החדשות, היא בצורה כזאת ששומרת על כל הערכים הטובים והייחודיים של היישוב.

   

  5. תשתיות כבישים ותחבורה

  קדומים ממוקמת על גבי ציר תחבורתי מרכזי. אל היישוב וממנו יש תשתית ענפה ורחבה של תחבורה ציבורית לכל רחבי הארץ גם בקווים ישירים. כמו כן בימים אלו, נסלל כביש 55 החדש עם 4 נתיבים חדשים. דרך הכביש, עוברת התנועה מכפר סבא שבשרון הדרומי דרך קדומים וכל היישובים שלצידי הכביש, עד החיבור לכביש 60 שבמזרח. בנוסף, בימים אלו מבוצע גם פרויקט כביש "עוקף פונדוק".

  השאר פרטים לקבלת המפרט הטכני והדמיות אדריכליות:

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים target="_blank" style="color:blue">למדיניות הפרטיות

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך