MNC יעוץ פיננסי להשקעות נדל"ן ומשכנתאות עם מעטפת שירותים רחבה, ליווי אישי + ייעוץ ראשוני ללא עלות!

לאחר 20 שנות עבודה במערכת הבנקאית, מתוכם 13 בתפקידים ניהוליים , 14בתחום המשכנתאות והנדל"ן ובקרת רגולציה המשכנתאות ו3 שנים בתפקידים ניהוליים בסניף, נדיה כהן היום הבעלים והמנהלת של חברת MNC להשקעות נדל"ן ומשכנתאות ומעניקה ייעוץ וליווי מקצועיים עם שפע לקוחות מרוצים.
13,315 צפיות
MNC ייעוץ פיננסי ומשכנתאות
צולם ע"י MNC


בעלת ידע עצום בתחום הנדל"ן והמשכנתאות
נדיה כהן, בעלת ניסיון רב ועם קריירה בנקאית עשירה בתחום המשכנתאות בתפקידים שכללו קבלת החלטות, בקרה והנחיות והייתה מורשית חתימה כבר בגיל 25.
בשלוש שנים האחרונות הייתה סגנית מנהלת בבנק ומנהלת מגזר משכנתאות בסניף. לפני כשנה וחצי החליטה לצאת לדרך חדשה ולהיות עצמאית אחרי עשרים שנות ניסיון בנקאי ושלוש עשרה שנה בתפקידים ניהוליים, כשהיא מגשימה חלום בתחום נדל"ן ומשכנתאות. לנדיה יש רקע מאד עשיר בתחום המשכנתאות, ידע וניסיון בכל הקשור לתחום הפיננסי, היא עבדה עם עורכי דין, שמאים ויועצים מכל הארץ ואת כל הידע הרב שצברה היא רוצה להעניק ללקוחות שלה כשהיא מקפידה על שקיפות מלאה ויחס אישי. 

"הקמתי את חברת MNC נדל"ן ומשכנתאות לאחר שראיתי במקום עבודתי הקודם את הקושי הרב איתו מתמודדים לקוחות לפני קבלת המשכנתא כולל ההתרוצצות בין כל הגורמים בתהליך המורכב הזה. מטרתי להעניק פתרון מלא לרוכשי ומשקיעי נדל"ן, כשכל הגורמים המקצועיים עובדים יחד בשיתוף פעולה מול בנקים ומול הצדדים שלישיים.
אני עובדת עם אנשי מקצוע מומחים בתחומם מתחום הנדל"ן, מהתחום המשפטי והפיננסי, כך שהתהליך נעשה הרבה פחות מורכב ויותר מהיר, כאשר כולם דואגים למעטפת שלמה ומתואמת ללקוח על מנת לקדם את העסקה באופן מיטבי, חסכוני ומהיר.

כל חיי ראיתי מאות מקרים מורכבים, לכן יש לי ידע גדול בכל נושא המשכנתאות ומכירה גם את הצד מאחורי הקלעים של מקבלי ההחלטות. יש לי את ההשכלה והרקע הפיננסי הכללי, מעבר לניסיון והידע שיש לי מעבודתי בבנק. השירותים המוצעים בחברה מעניקים מעטפת אחת גדולה לכל מה שהלקוח צריך לפני שהוא לוקח משכנתא או מחליט לרכוש נכס. בעבודתי במחלקת בחינה וחיתום אשראי, ראיתי תיקים מכל הארץ מכל הסוגים והדבר החשוב ביותר שלמדתי מטיפול בהם, הוא כמה חשיבות יש לאנשי מקצוע איכותיים המלווים את הלקוח בתהליך והמשמעות של ליווי וייעוץ איכותי של עורכי דין, שמאים ויועצי נדל"ן ומשכנתאות – מומחים בתחומם עושה את ההבדל בין עסקה מוצלחת לבין אסון. הרבה שוכחים כמה תחום הנדל"ן בארץ  מורכב, כמה דקויות יש גם מבחינת רישום הנכס, בנייתו בהתאם, זיהוי הנכס ועוד. בנוסף, נדל"ן הוא תחום שיש בו כסף רב, וכמו כל מקום שיש בו כסף יהיו כאלה שינסה לרמות בתחום זה.

כאשר נדיה מטפלת בתיק של לקוח היא זוכרת שמשכנתא זו לא רק הלוואה, יש עסקת נדל"ן, כאשר יש נכס שאותו צריך לשעבד ולכן יש חשיבות עצומה לאיש מקצוע שיראה את התמונה המלאה, שיהיה בקשר עם אנשי המקצוע השונים: עורך דין, שמאי, מתווך, קבלן, על מנת שהעסקה תצא לפועל באופן חלק ביותר. כמובן יש גם חשיבות פיננסית לכל עסקה, ונדיה מנתחת את המצב הכלכלי של הלקוח, בודקת את כל האפשרויות שלו ומחשבת כמה תעלה לו משכנתא, כמה תשואה יקבל, מה הוא יכול לעשות, מאיפה הוא יכול לחלץ עוד הון, איפה כדאי לו להשקיע ועוד. "בסופו של דבר ללקוח צריכה להיות תוכנית עבודה מדויקת ומובנת על מנת שיגיע למטרה שלו."

השירותים שתוכלו לקבל בMNC יעוץ פיננסי להשקעות נדלן ומשכנתאות
ייעוץ פיננסי וליווי השקעות נדל״ן – ייעוץ ותכנון פיננסי להשקעות נדלן בארץ ובחו"ל, בחינת יכולת מימון לעסקה, בניית תוכנית השקעה ומקסום רווחים.
ייעוץ משכנתאות וגיוס הון – ייעוץ ותכנון הרכישה ובדיקת היתכנות, בניית תמהיל מותאם אישית וליווי מלא לאורך כל תהליך המשכנתא. כבר מהשלב התכנוני נבדקים
כל אפשרויות המימון לאחר בדיקת מסמכים מלאה ומקיפה והתאמת תמהיל אישי בהתאם לאפשרויות, הצרכים והמטרות של הלקוח. בנוסף, ניהול משא ומתן מול הבנקים, ייעוץ ועזרה באיסוף מסמכי בטוחה ומסמכים שונים לבנק וליווי מלא עד לקבלת כספי המשכנתא.
איתור נכסים מניבים (בשלב זה באזור אילת בלבד) – שירותי תיווך ואיתור נכסים להשקעה לאחר קבלת החלטות ובדיקות נדרשות. ב – MNC יעזרו לך למצוא את הנכס המתאים עבורך, ומתווכים מומחים יעבדו ויאתרו את כל האפשרויות הרלוונטיות עבורך.
הלקוח רק צריך לבחור. לנכסים הנבחרים ניתן לבצע דו"ח בדיקת תשואה צפויה, בדיקת צפי רווחיות עסקת "אקזיט" ובדיקת התשואה הצפויה עבור השקעת הון עצמי.
ליווי משקעים בתהליך בחירת הנכס ועד לסיום הרכישה תוך מתן דגש על נכסים בתשואות גבוהות מהממוצע בשוק. 

מעטפת שירותים רחבה וליווי צמוד בקבלת משכנתא
קניית בית היא ההחלטה הכלכלית הכי חשובה בחייו של אדם ולכן חשוב ברגעים האלה לקבל את הייעוץ המתאים והנכון. ב –  MNC יעוץ פיננסי להשקעות נדלן ומשכנתאות תוכלו לקבל שירותים הכוללים גם גיוס הון, רכישות בחו"ל, רכישות בארץ, רכישות  למטרות עסקיות, משכנתא הפוכה, השבחת נכס ועוד.

בנוסף, שירותים משפטיים בתחום הנדל"ן: שירותי עו"ד, ליווי וייעוץ משפטי על ידי עורכי דין ונוטריון, מומחים בתחום נדל"ן, מיסוי מקרקעין, תכנון וחריגות בניה.
השבחת נכסים גם בשיפוץ הנכס, השבחת נכס ועבודות בניה אנחנו נטפל עבורך. החל משיפוץ קל ועד לליווי אדריכלי ושיפוץ בהתאם לדרישות הלקוח. (בשלב זה באזור אילת בלבד)

ניהול והשכרת נכסים (בשלב זה באזור אילת בלבד) – לאחר שרכשתם את הנכס אנחנו נדאג לנהל אותו במידה ואתם מתגוררים רחוק, להשכיר אותו ולעזור לכם לחלץ ממנו את התשואה המרבית.

"לקוחות חוזרים אלי ומפנים את קרוביהם, לאחר שחוו חוויה מדהימה לכל אורך התהליך. כל לקוח חשוב לי ואני מקפידה לשלוט בכל פרטי העסקה ולשקף את כל הנקודות (גם הקטנות). אני רואה את כל התמונה הגדולה והכוללת ממש כמו פזל עם כל החלקים במטרה לראות, להבין ולשקף ללקוח הכל מתחילת התהליך. אני למודת ניסיון ורוצה למנוע אי נעימויות וקטסטרופות ללקוחות כמה שאני יכולה. אני שומרת על קשר עם השמאים, עורכי הדין והבנקים ואם צריך גם עם רו"ח. חשוב לי שהלקוח ידע הכל מראש ויקבל מעטפת שירותים מלאה".

חברת MNC נדל"ן ומשכנתאות הוקמה במטרה להעניק את הייעוץ והליווי הטוב והמקצועי ביותר ולתת פתרון מלא למשקיעי נדל"ן, המעוניינים להשקיע בנכסים באזור אילת וערבה בעיקר עבור אנשים שלא מתגוררים באזור .בחברתנו יבדקו את התשואות הצפויות ויתכננו את השקעתך בהתאם למטרתך עם ייעוץ ראשוני ללא עלות.

טלפון ליצירת קשר: 050-2007373
מייל: [email protected]

כתובת: עובדת בכל הארץ 

אתר הבית
אינסטגרם  | פייסבוק 

הכתבה בוצעה ע"י חברת weshow

עמוד האינסטגרם weshow | עמוד הטיקטוק של weshow