עכשיו יותר מתמיד אתם יכולים להיות בעלים של פנטהאוז בתל אביב

פרוייקט "פארק תל אביב״ הסמוך לפארק מנחם בגין שבדרום תל אביב, מאפשר למשפחות שמחפשות פנטהאוז עם נוף ירוק או דירות גן מרווחת, להגשים חלום מבלי לעזוב את העיר ובמחיר בר השגה. המעבר לדירה הבאה שלכם מתחיל כאן ועכשיו
1,620 צפיות

שנת 2020 נכנסה לחיינו בסערה ויחד עם וירוס הקורונה, לימדה אותנו הרבה על החיים המודרניים.
היא בעיקר קרקעה אותנו והפכה אותנו לביתיים יותר, בזמן ששערי נתב״ג סגורים ורבים נאלצים לעבוד וללמוד מהבית, אנו מבינים עד כמה קריטי להשקיע בסביבה הביתית שלנו. אם המחשבה על הדירה הנוכחית יוצרת אצלכם תסכול בינאישי וכלכלי ותחושת מחנק (עם סגר או בלעדיו), ואם אתם שואפים לשדרג את המציאות ולהתקדם מדירה שכורה וצפופה בתל אביב, אבל מבלי לעזוב לפרברים, פרויקט ״פארק תל אביב״ מהווה עבורכם את הפתרון המושלם, הן מבחינה כלכלית וחברתית.

שכונת "פארק תל אביב״ המתפתחת, צמודה לפארק מנחם בגין (פארק דרום) הגדול בתל אביב, מעמידה הזדמנות בלתי חוזרת להיפטר מאיכות חיים בינונית, ובמקום זאת לעבור לפנטהאוז יוקרתי הצופה אל אגם מוקף עצים או לדירת גן מרווחת. כיום קשה למצוא פרוייקטים חדשים בתל אביב המיועדים למשפחות ממעמד הביניים וכמו בערים הגדולות בעולם, מניו יורק ועד לונדון, גם בתל אביב השילוב בין צפיפות במרכז העיר לפופולריות של העיר, דחפו את המשקיעים לדרום העיר ובהדרגה הפכו אותו לאזור המגורים האטרקטיבי ביותר. פלורנטין הפכה לסוהו של הצעירים, בצרון הוכתרה כמעוז המשפחות, וכמותן גם יפו הפכה להיות פופולרית בקרב סטודנטים ומשפחות צעירות. בכל האזורים הללו כבר קשה למצוא היום דירות במחירים נמוכים להשכרה או למכירה.

דירות הגן והפנטהאוזים שמציע פרויקט ״פארק תל אביב״, מעניקות פתרון מושלם למשפחות המחפשות להישאר בעיר ולקנות דירות מרווחות בנות 3-5 חדרים. הפרויקט מצויין גם עבור משקיעי נדל״ן, שמחפשים את הנכס המניב הבא שלהם.

דירות הגן והפנטהאוזים שמציע פרויקט ״פארק תל אביב״, מעניקות פתרון מושלם למשפחות המחפשות להישאר בעיר ולקנות דירות מרווחות בנות 3-5 חדרים.

הפרויקט מצויין גם עבור משקיעי נדל״ן, שמחפשים את הנכס המניב הבא שלהם. בניגוד לדירות באזורים אחרים בעיר, שכבר הגיעו לכדי מיצוי נדל״ני, גם מבחינת עליית ערך הדירות, מחירי הדירות ב״פארק תל אביב״ אטרקטיביים מאוד, עם אפשרויות מימון נוחות ביותר. במקום להתעורר כל בוקר בדירה שכורה ומתפרקת במרכז תל אביב, שעומדת למכירה לפי 50-60 אלף ש״ח למ״ר (לפני שיפוץ), ב״פארק תל אביב״ תמצאו דירות יוקרה מרווחות בעלות ברת השגה של 25-28 אלף ש״ח למ״ר.

אלפי דונמים של פארק ירוק הנושקים לשכונה
האזור הסובב את פארק מנחם בגין, עובר בתקופה האחרונה תנופת בניין והתפתחות, שמשקיעים חכמים לא יפספסו. אלפי קילומטרים רבועים של פארק ירוק הנושקים לשכונה, מבטיחים איכות חיים גבוהה שקשה למצוא במקומות אחרים בעיר. בפרויקט אפשר למצוא דירות פנטהאוז יוקרתיות, עם מרפסת היקפית ונוף מדהים, אל עבר מרחבי פארק הכוללים אגם ומרחבי עצים ירוקים המבטיחים לכם פרטיות מוחלטת ושקט נפשי.

הפרויקט מציע גם דירות גן, המעניקות תחושה של בית פרטי ומרווח מאוד, המתאים ביותר לשגרת משפחה וגידול ילדים.מה שמבטיח לכם נכס בעל ערך שרק יילך וישתבח עם השנים.

פרויקט ״פארק תל אביב״ משנה את קו הרקיע של דרום מזרח העיר, וללא ספק עומד להיות לאחד היעדים האטרקטיביים ביותר עבור משפחות, זוגות צעירים וכאלה שנמאס להם לשלם שכירות יקרה במרכז העיר.