רק 10 דירות נופש נותרו ב-72,000$ כ-800 מטר מהחוף הנחשק ביותר בטולום היוקרתית

מי ששימשה בעבר הרחוק כעיר נמל היסטורית עבור בני המאיה, ונחשבת היום ליעד תיירותי יוקרתי ונחשק, הפכה בשנה האחרונה גם ליעד אטרקטיבי עבור משקיעים. פרויקט דירות נופש חדש בעיירת הנופש המקסיקנית טולום, השוכנת על קו חוף מהיפים בעולם, מציע הזדמנות בלתי חוזרת, ל-10 ישראלים בלבד, במחיר כניסה נמוך במיוחד, שספק אם יהיה עוד אחד כזה בעתיד
16,747 צפיות
גם אם יכולים להביט לנוף הזה!

טולום הינה עיירת נופש בקריביים המקסיקנים, השוכנת על צוקים מעל לקו חוף לבן מרהיב ביופיו, הנושק לים טורקיז אינסופי. לצד המלונות ומקומות הבילוי הרבים, ניתן למצוא בה זכרון רחוק ומרתק לתרבות המאיה, בדמות אתרים ארכיאולוגיים ושרידי מבנים עתיקים.

טולום הפכה בשנים האחרונות מסוד תיירותי ליעד מבוקש, עם 2.4 מיליון תיירים מכל העולם מדי שנה. קיימת השקעה גדולה בפיתוח המקום, הן בנדל״ן והן בתחבורה, במטרה להגדיל את היקף התיירות הנכנסת. במקום צפוי לקום שדה תעופה בינלאומי, שיאפשר הגעה נוחה יותר, ובשנתיים הקרובות עתידה להתחיל לפעול ״רכבת מאיה״ – Tren Maya – קו מסילות באורך 1,525 ק״מ שיחבר בין ערים ואתרים פופולריים בחצי האי יוקטן, יקצר ויוזיל את הדרך לטולום.

כחלק מהתפתחות המקום, גם ערך הנדל״ן צפוי להמשיך לעלות ומבחינה זו טולום נחשבת גם כיעד אטרקטיבי להשקעה. עפ"י החברה הפדרלית למשכנתאות, קווינטנה רו, הפרובינציה בה ממוקמת טולום, צברה עלייה של 12.1% בשנת 2021 במחירי הדיור, מעבר לממוצע הארצי שעומד על 7.9%.

להורדת מצגת המשקיעים לפרטי העסקה וחישוב הרווח מלאו את הפרטים:

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  פרויקט דירות נופש אקסקלוסיבי, עומד לקום על מגרש של 2.5 דונם, 800 מ׳ בקו אווירי מהחוף המדהים. הפרויקט ממוקם בסמיכות למלון המצליח של הרשת הישראלית ״סלינה״, במיקום נפלא עם פוטנציאל מצויין להשכרת הנכס לתיירים. הפרויקט מציע דירות נופש במחיר נמוך במיוחד של 72,000 דולרים בלבד, שערכה הסופי מוערך בכ-140,000 דולרים.

  העובדה שתושבים זרים מורשים להחזיק בנדל״ן במקסיקו, ללא צורך באישור תושב, הופכת את ההשקעה לנגישה ולא מורכבת. דירת הנופש נרשמת על שם הבעלים שרכש אותה, פשוט כך.

  הקרקע המיועדת לפרויקט זמינה לבניה מיידית. רק 10 משקיעים יזכו להשקיע בפרויקט, כשכל אחד מהם יקבל דירה יוקרתית, אותה הוא יוכל למכור או להשכיר לטווח ארוך או קצר, באמצעות חברת ניהול.

  נוכח ההשקעה המסיבית בתשתיות בטולום, צפויים מחירי הנדל״ן לעלות מאוד בשנים הקרובות, מה שיביא לעליית ערך משמעותית תוך זמן קצר מגמר הבניה והתחלת האכלוס.

  נוכח ההשקעה המסיבית בתשתיות בטולום, צפויים מחירי הנדל״ן לעלות מאוד בשנים הקרובות, מה שיביא לעליית ערך משמעותית תוך זמן קצר מגמר הבניה והתחלת האכלוס. כל תהליך הרכישה והבניה אורך כשנתיים, שהם הרף עין במושגים ישראלים, הרגילים בסחבת ובירוקרטיה ארוכת שנים.

  חלום שמתגשם בהשקעה מינימלית!

  למכירה או השכרה – בכל מקרה תרוויחו

  מי שעומד מאחורי הפרויקט הוא משה גרינברג, יזם ישראלי ותיק עם ניסיון רב בפרויקטים דומים בארה"ב, מרכז אמריקה ותאילנד. יחד איתו אמון על הפרויקט הארכיטקט דני אמיגוס, שעיצב, תכנן ובנה מלונות ופרויקטים למגורים מהיפים והיוקרתיים ביותר בטולום, ביניהם: Mistiq Tulum ,Mistiq Garden, Mistiq Temple ו-Mistiq Vila.

  בהתחשב בעובדה שמדובר ביעד תיירותי מבוקש עם קרקע במחיר זול יחסית, היחס בין מחיר הרכישה להכנסה משכירות ליום הוא כל כך קיצוני, שנכון להיום אי אפשר למצוא כמוהו בשום מקום אחר בעולם, עם פוטנציאל להכנסה פאסיבית של אלפי דולרים בחודש אחד.

  "יש נהירה של משקיעים לטולום, בעיקר מארה"ב וקנדה", אומר גרינברג. "הם הגיעו במטרה ליהנות מעליית מחירי הנדל״ן, שצפויים לזנק בשנתיים עד ארבע השנים הקרובות. הנדל״ן בטולום יקבל רוח גבית משני הפרויקטים המרכזיים שצפויים להסתיים בקרוב – הקמת שדה התעופה וחנוכת רכבת המאיה, שיהפכו את המקום לנגיש הרבה יותר לתיירים, מה שיעלה עוד יותר את הביקוש".

  להורדת מצגת המשקיעים לפרטי העסקה וחישוב הרווח מלאו את הפרטים:

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך